Mateřský klub Beruška

Mateřský klub Beruška

Milé maminky, tatínci, navštivte mateřské centrum Beruška.
Tento spolek vznikl za účelem vzájemného setkávání rodin s dětmi, aktivního trávení volného času a v neposlední řadě slouží k socializaci dětí a jejich přirozenému vývoji a vzdělávání.


A co je vlastně cílem našeho mateřského centra? Především poskytnout zázemí rodičům s dětmi předškolního věku, umožnit rodičům vzájemně se společensky i neformálně stýkat, obohatit děti o nové kamarády, vztahy a zkušenosti, nabídnout jim prostředí vzájemné důvěry, vést je k toleranci a snášenlivosti druhých, získávat a předávat si zkušenosti a poznatky o výchově a v neposlední řadě připravit děti nenásilnou formou na budoucí kolektiv ve školce a škole.


V prostorách Berušky mají děti k dispozici velké množství hraček pro všechny věkové skupiny. Koordinaci pohybu a fyzickou zdatnost si můžou děti vyzkoušet na trampolíně, skákacích míčích a odrážedlech. K rozvoji drobné motoriky a logického myšlení jsou připravené různé skládačky, stavebnice, puzzle a jiné pomůcky. Po vzájemné domluvě s maminkami si zde děti mohou malovat, vyrábět koláže, tvořit, pracovat s plastelínou a jiné.


Pro maminky je připraveno drobné občerstvení v podobě kávy a čaje.
Přijďte tedy navštívit prostory Berušky a uvidíte, že zde strávíte příjemné chvíle.


Kde?? Najdete nás v budově Mateřské školy Hněvotín, vstup bočním vchodem od fary.


Kdy?? Každé úterý a čtvrtek v čase 9.00 – 11.00 hodin

Kontakt:beruskahnevotin@gmail.com

  Prosím čekejte...