Dnes je čtvrtek 9.4.2020, svátek má Dušan.

Informace pro občany

Informace pro občany

- V supermarketech nad 500 m2 je doba od 8.00 do 10.00 vymezena pouze pro nákupy seniorů nad 65 let /týká se to např. Globusu, Terna, Tesca apod./. V našem obchodě Qanto Hněvotín doba vymezená pouze pro nákupy seniorů není. Můžete tedy nakupovat, jak potřebujete.

- Ordinace MUDr. Nováka, MUDr. Behúňové a MUDr. Vydry jsou sice uzavřeny, ale doktoři v ordinanční době jsou v ordinacích přítomni. V případě potřeby po domluvě vás sestřičky vpustí.

- 30. a 31. března 2020 budou pracovníci obce rozvážet na stanoviště kontejnery na bioodpad a na každé druhé stanoviště budou umístěny i žlutohnědé kontejnery na sběr olejů a tuků z domácností. Tyto tuky dávejte do plastových láhví a ty potom zazátkované vhoďte otvorem, který je opatřen gumovou manžetou, do kontejneru.

- Občané, u nichž v občanském průkazu  nebo v cestovním pase skončila doba platnosti těchto dokladů po dni 1. března 2020, mohou na území ČR prokazovat i nadále svoji totožnost těmito doklady po dobu nouzového stavu. Totéž zatím platí i u řidičského průkazu.

 

Copyright © 2012-2018 Obec Hněvotín. Všechna práva vyhrazena.